Avrupa Ligi’ni kazanmalıyız
Avrupa'da maç kazanmanın yarattığı gücü hisseden Kartal, yeni sezon için en büyük hedefini UEFA Avrupa Ligi'ni kazanmak olarak belirledi
Bu haberi paylaş
Geçtiğimiz sezon çok ses Türkiye ve dünyada ses getiren "Come to Beşiktaş" organizasyonunun, Şampiyonlar Ligi'nin grup aşamasında gelen yenilgisiz liderlikle birleşmesiyle oluşan olumlu etki, başkan Fikret Orman ve yöneticilere daha büyük hedefler için cesaret verdi. Siyah beyazlı kulübün hem dünyada tanınırlığını hem de taraftar sayısını artırmak isteyen yönetim, Avrupa'da kazanılacak kupadan daha güzel bir reklam olmayacağı görüşünde.

GENİŞ ZAMANA YAYILACAK
Yeni sezon çalışmalarını çok dikkatli bir şekilde sürdürme kararı alan başkan Fikret Orman ve transfer komitesi, geçen sezonlardan daha detaylı bir çalışmanın içine girdi. Bütçede yapılacak kısıntıdan dolayı çok sansasyon yaratmayacak oyuncular alacağı düşünülen transfer komitesi ise mevcut kadronun elemeler için yeterli olacağı düşüncesiyle geniş zamana yayılan bir transfer çalışması yapacak.

İNCE ELEYİP, SIK DOKUYORUZ
Teknik Direktör Şenol Güneş'in istekleri doğrultusunda 3 veya 4 yeni oyuncu ile takımı takviye edecek olan siyah-beyazlılar oyuncu satışı için de tok satıcı olacak. Yönetim, "Bu sene asıl hedefimiz UEFA Avrupa Ligi kupasını kazanmak. Bunun için kadroyu en güçlü şekilde kurmanın hesaplarını yapıyoruz. İnce eleyip sık dokuyacağız ve geçen seneden daha faydalı transferler yapacağız" ifadelerini kullandı.
Diğer Fubol Haberleri