Beşiktaş Loris Karius için imza töreni düzenledi
Beşiktaş yeni kalecisi Loris Karius'a imza attırdı...
Bu haberi paylaş

İmza töreninden bazı bölümler şöyle:

Fikret Orman:
Karius'un transferi zor oldu evet ama kolay olsa zaten herkes yapardı.

Loris Karius: Bir kaleci için genç bir yaşta sayılırım. Buraya gelmekteki hedefim takım arkadaşlarımla birlikte kupalar, zaferler kazanmak.

Loris Karius: Buraya gelmemin en büyük sebebi, taraftarların yolladığı mesajlar. Beni gerçekten istediklerini gösterdiler. Her oyuncu böyle sevgiyi hissetmek ister. Bu duygu karşısında en iyisini yapmak istiyorsunuz. Kulübün beni net şekilde istemesi de kararımı vermem de etkili oldu.

Loris Karius: Burada oynamış Alman oyuncularla konuştum. Söyledikleri tamamen pozitifti. Benim kararımı kesinleştirmem de etkili oldu. Yakışıklı oyuncularla kıyaslanıyor olmak güzel ama önemli olan sahada iyi performans ortaya koymak.

Loris Karius: Doğrudan Mario Gomez ile konuşmadım. Ama tamamen olumlu şeyler duydum. Onun burada neler yaptığını biliyorum. Ortak arkadaşlarımızdan tamamen pozitif şeyler duydum.

Loris Karius: Hayatta ve futbolda böyle anlar var ancak Şampiyonlar Ligi Finali oynamak da herkese nasip olmaz. O gün bizim için talihsiz ve şanssız bir gündü.

Loris Karius: Almanya'da Beşiktaş'ın Fenerbahçe ile Galatasaray ile oynadığı derbileri izlerdim.

Loris Karius: Liverpool ile tüm sezon öncesi çalışmalarına katıldım. Sadece son birkaç gün risk almamak için salonda çalıştım. Hazır durumdayım.
Diğer Fubol Haberleri