Beşiktaş'a Babel yetmedi!
Beşiktaş’ın yıldızı gecenin öne çıkan adamıydı. Hücumda kilit rol oynadı, siyah-beyazlıları öne geçiren golü de attı. Ancak Ryan Babel’in iyi futbolu da 3 puanı getirmedi
Bu haberi paylaş
Kartal'ın vazgeçilmez ismi Ryan Babel, Bursa'da gecenin öne çıkan isimlerindendi. 51. dakikada attığı golle Beşiktaş'ı öne geçiren Hollandalı oyuncu, futboluyla da 90 dakikanın en çalışkan adamıydı. Maç boyunca siyah-beyazlıların hücum organizasyonlarında kilit rol oynayan 31 yaşındaki futbolcu, Oğuzhan'ın asistini iyi değerlendirdi ve Bursaspor ağlarını havalandırdı. 90 dakika sahada kalan Ryan Babel, sol kanattan geliştirdiği ataklarla da Bursaspor savunmasına zor anlar yaşattı.

APTALCA KONUŞMAK İSTEMİYORUM
Ryan Babel'in iyi futbolu ve attığı gol Beşiktaş'a yetmezken, karşılaşma sonunda da bir hayli üzgündü. Yayıncı kuruluşun sorularına kısa cevaplar veren Hollandalı yıldız, maç değerlendirmesi için şöyle konuştu: "Şu anda çok duygusal durumdayım. Aptalça bir şey söylemek istemiyorum. Bu yüzden de fazla yorum yapamayacağım" dedi. Kartal'ın tecrübeli yıldızı, gelecek maçlarla ilgili bir soruyu ise, "Bilmiyorum" diyerek yanıtladı.
Diğer Fubol Haberleri