Beşiktaş'ta Ryan Babel ayrılık iddiaları hakkında konuştu
Ryan Babel, “Bir yıl daha sözleşmem var, ayrılmayı istemiyorum Şans verilirse 10 numara mevkiinde de forma giyerim” diye konuştu
Bu haberi paylaş
Beşiktaşlı Ryan Babel, Brezilyalı Anderson Talisca'nın ayrılmasının ardından boşalan '10 numara' mevkisinde oynayıp oynayamayacağı sorusuna, "Şans verilirse 10 numara mevkiinde de oynayabilirim" yanıtını verdi. Dün yapmış olduğu, bugüne kadarki forma giydiği takımları gösteren paylaşımın sonundaki "Yolculuk sürüyor" ifadesinin takımdan ayrılacağı yönünde algılanmasının hata olduğunu belirten Hollandalı yıldız şöyle devam etti:

KATAR SEÇENEK DEĞİL
"Beşiktaş ile bir sezon daha kontratım var, Beşiktaş'a odaklanmak istiyorum. Transfer döneminde bir paylaşım yaptıysam, bunun altında bir niyet olması gerekmiyor. İleride ise Katar bir seçenek değil ama Çin neden olmasın. Şimdiye kadar birçok ligde oynadım. Çin'den günün birinde bir ilgi gelirse bunu değerlendirmek mantıklı olabilir. Ama ben Çin'e gidiyorum demek de aptallık olur."

CENK TOSUN ÇOK ÖNEMLİYDİ
Tecrübeli oyuncu, Cenk Tosun ayrılığı için şu ifadeleri kullandı: "Cenk bizim için çok önemli oyuncuydu. Özel bir ilişkimiz vardı. Böyle bir arkadaşınız ayrılınca üzücü oluyor ama futbolun doğasında var. Hayat akıyor ve buna uyum sağlamanız lazım. Yeni oyuncularla daha farklı şekillerde çözümler bulmanız gerekiyor."

BARÇA VE REAL OLUR!
Babel, diğer kulüplerin kendisine ilgi göstermesinin 'pozitif' bir durum olduğunun altını çizdi. Hollandalı, "Demek ki iyi işler yapıyorum. Bunun sonucunda böyle haberler çıkıyor. Bu da beni gururlandırıyor. Benim performansımın karşılığı oluyor. Gönül ister ki R. Madrid ve Barcelona'dan teklif gelsin" dedi.
Diğer Fubol Haberleri