Demba Ba'dan flaş Beşiktaş açıklaması!
Sakatlığı sonrasında uzun süredir maç eksiği olan ve yeniden Beşiktaş'a dönmek istediğini her fırsatta dile getiren Demba Ba, siyah-beyazlı takımdan 7 milyon euro istediği iddialarına sosyal medyadan yanıt verdi.
Bu haberi paylaş
Beşiktaş, Cenk Tosun'un ardından hücum hattını güçlendirmek için harekete geçti. İlk olarak Cyle Larin ile anlaşma sağlayan siyah-beyazlılar, bir golcü daha transfer etmek istiyor.

Devre arası transfer döneminde yeniden Beşiktaş'a dönmek istediği söylen Demba Ba için gündeme bomba gibi bir iddia düşmüştü. Senegalli golcünün 2,5 yıllık sözleşme karşılığında 7 milyon euro istediği için başkan Fikret Orman'ın bu transfere sıcak bakmadığı iddia edilmişti. Demba Ba bu iddialara yanıt verdi.Sosyal medyada bir taraftarın Demba Ba'ya "Beşiktaş'tan 2,5 yıl sözleşme karşılığında 7 milyon euro istediğin yönündeki haberler doğru mu?" soruna, Senegalli golcüden yanıt geldi. Taraftara cevap veren Demba Ba, "İnsanlar konuşmayı seviyorlar. Onları dinlememelisin" şeklinde yanıt vererek bu iddiaları yalanladı.
Diğer Fubol Haberleri