Denys Boyko, Beşiktaş’tan ayrılıyor
Beşiktaş’ın iki sezon önce kadrosuna kattığı fakat kadroda kendisine yer bulamayan Denys Boyko’nun devre arasında takımdan ayrılacağı belirt...
Bu haberi paylaş

Beşiktaş’ın iki sezon önce kadrosuna kattığı fakat kadroda kendisine yer bulamayan Denys Boyko’nun devre arasında takımdan ayrılacağı belirtildi. Ukraynalı kaleci, Şenol Güneş’in bir türlü gözüne giremedi.

Kadroya giremediği için mutsuz

Geçen yılı Malaga’da kiralık geçiren Boyko, sezon başında takıma geri döndü. Fabri ve Tolga Zengin’i kesemeyen 29 yaşındaki eldiven, bir ara alt yapı takımına gitse de daha sonra tekrar A takım ile idmanlara başladı. Menajerleri ile bir görüşme gerçekleştiren Denys Boyko’nun mutsuz olduğu ve kesinlikle ayrılmak istediğini onlara ilettiği belirtildi. Boyko’nun Shakhtar Donetsk ve Dinamo Kiev ile temas halinde olduğu kaydedildi.

Denys Boyko’don Şenol Güneş’e sitem

Öte yandan Ukraynalı kaleci, sezon başında Antalyaspor ile oynanan maçtan sonra Teknik Direktör Şenol Güneş’e sitem ederek, şunları dile getirmişti: “İdmanlarda çok iyi çalışıyorum. İdmanlarım çok iyi. Kimseyle bir sorunum yok. Ancak Şenol Güneş’i aşamıyorum, onun ön yargılarını kıramıyorum. Türkiye’de iki yabancı kaleciye kısıtlama var. Bu durumdan hiç hoşnut değilim. Çünkü oynamak istiyorum. Yetenek ve kalitemi ispat etmek istiyorum”

Diğer Fubol Haberleri