Fabri Beşiktaş'a veda etti: "Fulham'la anlaştım"
Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, Krasnodar ile oynanan hazırlık maçı sonrasında A Spor'a yaptığı açıklamada Fulham'la anlaştığını açıkladı.Beşiktaş'ta unutamayacağım başarılar yaşadım diyen Fabri, "artık yeni bir maceraya atılmanın zamanı geldi" dedi
Bu haberi paylaş
Fabri Beşiktaş'ın Krasnodar'ı 3-1 mağlup ettiği hazırlık maçında son kez Beşiktaş formasını giydi. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Fulham'la anlaşmaya varan 30 yaşındaki İspanyol eldiven, A Spor'dan Hakan Gündoğar'a verdiği röportajda gelecek sezon Premier Lig'de forma giyeceğini açıkladı. Beşiktaş'ta unutulmaz başarılar yaşadığını belirten Fabri, "Benim hayalimin bir parçası da Premier League'di" dedi. İşte Fabri'nin açıklamaları...

FULHAM'LA SÖZLÜ ANLAŞMALAR YAPILDI
"Fulham'la Beşiktaş konuşma aşamasındalar sözlü anlaşmalar var ama imzalar atılmadı. Kulüpler anlaşırsa Premier Lig'de oynama isteğim var. Burada unutamayacağım günler geçirdim ama artık yeni bir maceraya atılmanın zamanı geldi." "PREMİER LİG HAYALİMDİ"
"Buraya mutlu olmaya geldim, elimden gelenin en iyisini yapmak için geldim. Hem mutlu oldum hem de güzel başarılar kazandım. Takıma bir şeyler kazandırdığımı düşünüyorum. Hedeflerim vardı hayallerimi gerçekleştirmeye devam edeceğim. Beşiktaş kulübüne teşekkür ediyorum. Bütün büyük oyuncuların hayali üst düzey liglerde oynamaktır. Benim hayalimin bir parçası da Premier League'di."

BONSERVİSİ 6 MİLYON EURO
Beşiktaş bu transfer karşılığında Fulham'dan 6 milyon Euro kazanacak. Bu transferde uzun süre Beşiktaş'ta çalışan Fulham'ın kaleci antrenörü Jose Sambade'nin büyük rol oynadığı belirtiliyor.
Diğer Fubol Haberleri