Fedakarlık zamanı
%35 daralmaya gideceklerini belirten Başkan Fikret Orman; Vida, Pepe Lens, Adriano, Quaresma ve Negredo gibi isimlerden indirim isteyecek
Bu haberi paylaş
Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyen Beşiktaş'ta sıra 'feda'karlık yapmaya geldi. Planlarını Devler Ligi'nden gelecek yaklaşık 40-45 milyon euro üzerine kuran yönetim, bu rakamdan mahrum kalacağı için daralmaya gidecek. Başkan Fikret Orman bunun %35 olduğunu açıklarken gözler yüksek maaş alan futbolculara çevrildi. Siyah-beyazlı yönetimin Vida, Pepe, Adriano, Lens, Quaresma ve Negredo gibi isimleri bir araya gelerek belirli ölçülerde indirim yapmalarını isteyeceği bildirildi.

YA iNDiRiM, YA AYRILIK
Yönetimin özellikle Vida, Lens ve Negredo'dan takımda kalmak istiyorlarsa bu indirime razı olmaları konusunda zorlayıcı olacağı gelen bilgiler arasında. Vida'dan söz verilen imza parasından vazgeçmesi, Lens'ten %30 oranında indirim yapması talep edilecek. Asıl bomba ise 4 milyon 350 bin euro'ya oynayan Alvaro Negredo'yaa "2.5 milyon euro'ya inmiyorsan eğer, bir an önce kendine takım bul" denecek olması.
Diğer Fubol Haberleri