Fikret Orman’dan Bayern Münih yorumu
Şampiyonlar Ligi son 16 Turu’nda Almanya’nın Bayern Münih takımı ile eşleşen Beşiktaş’ta Fikret Orman, kura ve rakibi değerlendirdi. Siyah-beyaz
Bu haberi paylaş

Şampiyonlar Ligi son 16 Turu’nda Almanya’nın Bayern Münih takımı ile eşleşen Beşiktaş’ta Fikret Orman, kura ve rakibi değerlendirdi. Siyah-beyazlı takımın rakibi, bugün çekilen kuranın ardından belli oldu.

Fikret Orman: Çantada keklik değiliz

Beşiktaş’ın rakibinin belli olmasının ardından TRT Spor’a açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, “Bundan sonraki rakiplerin hepsi zor. Kimin iyi, kimin kötü olduğunu bilmiyoruz. UEFA’da oynarken Brugge çıktığı zaman sevinmiştik ama elendik. Bu maç öncesinde avantajımız var. Bundesliga’nın ikinci sırasındaki Leipzig’i grup maçlarında hem İstanbul’da hem de Almanya’da mağlup ettik. Tabiki Bayern Mühin zor bir takım bizde çantada keklik değiliz. Zor bir maç oynayacağız. Bu maçın oynanmasına 2.5 ay gibi bir süre var. O süreyi iyi değerlendirip mental olarak hazırlanacağız. Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. Umutluyum” dedi.

Öte yandan Bayern Münih’in resmi twitter hesabından ‘We are coming to Beşiktaş’ şeklinde yapılan paylaşımın hatırlatılması üzerine Orman, “Mutlu olmaları lazım, büyük bir takımla oynayacaklar. Biz deplasmandaki maçta olay çıkmamamasını istiyoruz. Bu nedenle yine deplasman maçına taraftar götürmeyeceğiz. Bu riski alamayız”

Domagoj Vida veya başka tranfser sorusuna cevap

Bu arada muhabirin devre arasında Domagoj Vida veya başka transfer olacak mı ? sorularına ise Başkan Orman, “Biz halka açık bir kulübüz. İyi birşeyler yapmaya çalışıyoruz” demekle yetindi.

Diğer Fubol Haberleri