Fikret Orman: Oğuzhan Özyakup biz istemedikçe hiçbir yere gitmez
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Oğuzhan Özyakup hakkında konuştu. Süper Lig’in yayıncı kuruluşuna....
Bu haberi paylaş

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Oğuzhan Özyakup hakkında konuştu. Süper Lig’in yayıncı kuruluşuna açıklamalarda bulunan Başkan Orman, Oğuzhan ile ilgili bir problemin olmadığını ifade etti.

Oğuzhan Özyakup bu takımın kaptanı

Yıldız oyuncunun Beşiktaş’ın kaptanı ve 10 numarası olduğunu dile getiren Beşiktaş Başkanı, “Beşiktaş istediği sürece hiçbir oyuncusu hiçbir yere gitmez. Oyuncular bizden ayrılmak isterse oturur şartları konuşuruz. Bizim şu anda Oğuzhan veya başka bir futbolcu ile her hangi bir sorunuz yok. Başta ben ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere Oğuzhan ile kimsenin her hangi bir sorunu yok. Oğuzhan’ın da bizimle sorunu yok. İlişkimiz üst seviyede. Kendisi bizim takımın kaptanı. Hiçbir yere gitmez” dedi.

Fikret Orman’dan Cenk Tosun açıklaması

Transfer dönemi olmamasına rağmen Cenk Tosun hakkında da haberler çıktığını kaydeden Fikret Orman, “Her gün bakıyorum Cenk’i bir yere gönderiyorlar. İngiltere’ye gidiyor olmadı İspanya olmadı İtalya yazılıyor. Oyuncularımız mal değil satmak almak gibi şeyleri doğru konuşmak lazım. Bizim oyuncularla olan gönül bağımızı üst seviyede yaşıyoruz. Biz kimi istiyorsak aramızda sorun olmaz. Kimi istemiyorsak olabilir. Bizden başka takımlara gidenler olmuştur” diye konuştu.

Diğer Fubol Haberleri