Fikret Orman'dan TFF'ye tepki!
Beşiktaş Kulübünde olağanüstü seçimli genel kurula tek aday olarak giren Fikret Orman, genel kurul öncesi A Spor'dan Hakan Gündoğar'a yaptığı açıklamada hakem kararlarına tepki gösterdi. Orman, "Müsade ederlerse şampiyon olmak istiyoruz" dedi.
Bu haberi paylaş
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yeni Malatyaspor maçında Gary Medel'in gördüğü kırmızı kartla ilgili ilk tepkisini gösterdi. Akatlar'da gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurul öncesi A Spor mikrofonların konuşan Başkan, Beşiktaş'ın şampiyonluk yolunda önüne engel çıkarıldığını belirtti. İşte Fikret Orman'ın açıklamaları...

"SEÇİM HEYECANI YOK"
"Seçim olmayınca seçim heyecanı olmuyor. Kongre üylerimizle burada bulşacağız herkes oyunu kullacak. Sonuç bir yerde belli." "MÜSADE EDERLERSE ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ"
"Kısa dönemde bir planımız var. Finansal sportif, tesis ve pazarlama görevlerimizi belirledik. 8-9 ayda yapacağımız şu anda temelini atıp daha sonra yapacağımzı şeyler var. Ekonomik koşullarda Beşiktaş'ın ititbarını devam etrirmek ve müsade ederlese şampiyon olmak istiyoruz"
Diğer Fubol Haberleri