Fikret Orman'ı transfere bu sözler ikna etti: "Alalım, 15'e satarız"
Beşiktaş, Tosic ve Mitrovic'in satılmasıyla birlikte stoper arayışına başladı. Scout ekibinin önerdiği birçok ismi izlemeye alan Beşiktaş yönetimi Meksika Ligi'nden Enzo Roco'yu 1.2 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında 3+1 yıllığın transfer etti. Fikret Orman'ı bu transfere ikna eden olay scout ekibinin "Alalım, 15'e satarız" sözleri oldu.
Bu haberi paylaş
Beşiktaş transferdeki suskunluğunu Enzo Roco ile noktaladı. Dusko Tosic ve Matej Mitrovic'i geçtiğimiz günlerde cazip bonservis bedelleri karşılığında sattıktan sonra stoper arayışlarına başlayan siyah-beyazlılar, Meksika'nın Cruz Azul takımında forma giyen 25 yaşındaki Şilili oyuncuyu kadrosuna kattı. SAVUNMAYA 1,91'LİK KULE
Kartal, 1,91 boyundaki Enzo Roco'ya 3+1 yıllık sözleşme imzalattı. Siyah-beyazlılar, başarılı oyuncu için Cruz Azul'a 1.2 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Enzo Roco transferinde Gary Medel'in büyük payı bulunduğu ortaya çıktı. Siyah-beyazlı yöneticilerle görüşen Gary Medel'in, Şili Milli Takımı'ndan tanıdığı Enzo Roco'nun kaçırılmaması gereken bir stoper olduğunu söylediği belirlendi. Roco'yu arayan Medel'in, Beşiktaş'la ilgili bilgi verdiği de öğrenildi.
Defansa Şilili kule!
Diğer Fubol Haberleri