Fransız devi Marsilya’nın Oğuzhan Özyakup planı
Beşiktaş’ta son haftalarda formasını Tolgay Arslan’a kaptıran Oğuzhan Özyakup için Marsilya’nın devrede olduğu iddia edildi. Siyah-beyazlı kul...
Bu haberi paylaş

Beşiktaş’ta son haftalarda formasını Tolgay Arslan’a kaptıran Oğuzhan Özyakup için Marsilya’nın devrede olduğu iddia edildi. Siyah-beyazlı kulüp ile henüz yeni sözleşmeye imza atmayan yıldız oyuncu için her gün transfer iddiaları gelmeye devam ediyor.

Kulübe gelen resmi teklif yok

Fotomaç gazetesinde yer alan habere göre Beşiktaş’ın kaptanı için şu ana kadar kulübe gelen resmi bir teklif bulunmuyor. Adı zaman zaman İtalya devi Milan ile anılan yıldız futbolcuya bu defa Fransız devi Marsilya’nın talip olduğu öne sürüldü. Sezon başında 29 milyon Euro’ya Payet’i kadrosuna katan fakat istediği verimi alamayan Fransız ekibinin Oğuzhan Özyakup’u kadrosuna katıp tüm oyun planını yıldız futbolcunun üzerine kuracağı iddia edildi.

Fikret Orman’dan Oğuzhan Özyakup açıklaması

Öte yandan geçtiğimiz hafta içinde Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Oğuzhan Özyakup hakkında açıklamalarda bulundu. Yıldız oyuncunun Beşiktaş’ın kaptanı ve 10 numarası olduğunu dile getiren Beşiktaş Başkanı, “Beşiktaş istediği sürece hiçbir oyuncusu hiçbir yere gitmez. Oyuncular bizden ayrılmak isterse oturur şartları konuşuruz. Bizim şu anda Oğuzhan veya başka bir futbolcu ile her hangi bir sorunuz yok. Başta ben ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere Oğuzhan ile kimsenin her hangi bir sorunu yok. Oğuzhan’ın da bizimle sorunu yok. İlişkimiz üst seviyede. Kendisi bizim takımın kaptanı. Hiçbir yere gitmez” dedi.

Diğer Fubol Haberleri