Güneş’e, devre arasında fiziki saldırı iddiası
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e Kayserispor ile oynanan karşılaşmanın devre arasında saldırı yapıldığı iddiası ortalığı karıştırdı.
Bu haberi paylaş

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e Kayserispor ile oynanan karşılaşmanın devre arasında saldırı yapıldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Süper Lig’in 15. haftasında Siyah-beyazlı takım, Kayserispor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı.

Şenol Güneş’e fiziki saldırı yapıldı

Beyaz TV’de yayınlanan programda dile getirilen iddialara göre karşılaşmanın devre arasında soyunma odasına doğru gidilirken ses bombasının atıldığı ve kimliği belirsiz bir kişinin Şenol Güneş’e saldırdı. İddialara göre, tünele sızan bu kişi tecrübeli teknik adama yumruk attı. Yaşanan olaylardan dolayı tecrübeli teknik adamın moralinin çok bozuk olduğu yöneticilerin isterseniz ‘ikinci yarıya çıkmayalım’ sözlerine ‘Hayır ikinci yarıya çıkacağız” dediği öne sürüldü.

Kayseri Emniyeti görüntüleri istedi

Öte yandan Beyaz TV’nin iddiasına göre soyunma odası tünelinde yaşandığı iddia edilen olaylarla ilgili Kayseri Emniyeti’nin görüntüleri istediği ifade edildi.

Diğer Fubol Haberleri