Kendi etti kendi buldu! Vagner Love...
Beşiktaş, Vagner Love’u Brezilya takımı Santos’a bedavaya vermeyi kabul etti. Ancak oyuncu ve menajeri 600 bin Euro talep edince görüşmeler uzadı. Evraklar Brezilya’da transfer dönemi bittiği için yetiştirilemedi
Bu haberi paylaş
Vagner Love, Brezilya basınına yaptığı açıklamada, "Santos'a transferim Beşiktaş'ın beklenmeyen davranışları yüzünden olmadı" derken, menajeri de "Transfer bitmişti ama Beşiktaş başkanı korkakça bir yaklaşımda bulundu ve ortadan kayboldu" ifadelerini kullanmıştı. Ancak gerçeklerin hiç de böyle olmadığı ortaya çıktı.

İşte siyah-beyazlı kulübün cephesinden yaşananlar:

Brezilya'da transferin bitimine 3 saat kala Love menajeri Ferreira Beşiktaş'ın kapısını çaldı. Siyah-beyazlılar, oyuncuyu bonservissiz vermeyi maaş listesinden düşürülmesi şartıyla kabul etti. Ferreira ise 300 bini kendisine 300 bini de Love olmak üzere 600 bin Euro talep etti. Bunun üzerine Başkan Fikret Orman ve ekibi, "Oyuncu zaten 1 milyon 600 bin Euro maaş alıyor. 600 bin Euro verip göndermektense 1 milyon Euro da kendisine verir takımda tutarız" restini çekti. Görüşmeler sonucunda Beşiktaş şartlarını kabul ettirdi. Fakat Brezilya'da transfer dönemi sona erdiği için evrakları yetişmeyen Love, siyah-beyazlı takımda kaldı. (SABAH)
Diğer Fubol Haberleri