Negredo sınıfta kaldı
Son 4 sezonda kadroda yer alan santrforlardan Demba, Gomez ve Aboubakar bir sezonluk kariyerlerinde başarılı olurken; Negredo beklentiyi karşılayamadı
Bu haberi paylaş
Beşiktaş, son 4 sezonda kadroda yer alan yabancı santrforlarda istikrar yakalayamadı. Siyahbeyazlı ekipte geride kalan 4 sezonda santrfor bölgesinde görev alan 4 yabancı oyuncu, birer dönem forma giyebildi. Beşiktaş'ta 2014-15'te Demba Ba, 2015-16'da Mario Gomez, 2016-17'de Vincent Aboubakar ve 2017-18'de Alvaro Negredo görev aldı. Beşiktaş; Demba Ba, Gomez ve Aboubakar'ı başarılarına rağmen kadroda tutamazken, istenileni veremeyen Negredo ile yolları ayırmaya hazırlanıyor.

YOLLAR KESiNLiKLE AYRILACAK
Teknik direktör Şenol Güneş'in yeni sezonda kadroda düşünmediğini açıkladığı, buna rağmen İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçen fakat Slovakya kampına götürülmeyen Alvaro Negredo, gönderilmesi halinde siyah-beyazlı ekipte bir sezon geçirebilen oyunculardan biri olacak. Geçen sezonun başında gelen İspanyol forvet Negredo, bir sezonluk Beşiktaş kariyerinde beklentilerin çok çok altında bir peformans sergiledi.

Diğer Fubol Haberleri