Negredo zorlamaz
Siyah-beyazlıların iyi teklif gelmesi durumunda gözden çıkartacağı İspanyol Negredo’nun, Beşiktaş yönedimini bu konuda zorlamayacağı ifade edildi
Bu haberi paylaş
Beşiktaş'ın yeni sezon öncesinde göndermeyi düşündüğü oyunculardan biri olan Alvaro Negredo'nun siyah-beyazlılara zorluk çıkarmaması bekleniyor. Geçen sezon 2.5 milyon euro bonservis ödenerek Valencia'dan alınan İspanyol oyuncu yıllık ücreti 4 milyon 350 bin euro olmasına rağmen gelen tekliflere açık. Ancak Negredo; mutlaka satılmak istenmesinden dolayı gelen tekliflerin görüşmeye değer düzeyde olmasını istediğini yönetime bildirmiş durumda.

Beşiktaş'a gelecek tekliflerin aldığı yıllık ücret dikkate alınarak değerlendirilmesini isteyen matador lakaplı golcü, ülke ve lig olarak da yönetime bir sınırlama koymadı. Siyah- beyazlıların transfer komitesi ise Alvaro Negredo'nun bu isteklerini de dikkate alarak hem kendi menajerine hem de Türkiye'de çalıştığı menajere tam yetki verdi. Mümkün olan en kısa sürede verim alınamayan İspanyol oyuncu ile yollar ayrılacak.
Diğer Fubol Haberleri