Nur Çebi'den Kocaman sözleri: "Keşke o..."
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, son günlerde yaşanan gelişmeler hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe teknik direkörü Aykut Kocaman için "Keşke o sözleri söylemeseydi" dedi. Hakem kararlarından en çok mağdur olan takımın Beşiktaş olduğunu savunan Çebi, Bayern Münih ile eşleşmelerindeki şanslarını da "Yüzde 51 olarak" gösterdi.
Bu haberi paylaş
Beinsports Haber'e açıklamalar yapan Ahmet Nur Çebi, Teknik direktör Şenol Güneş'i değerlendirirken "Şenol Hoca bizim için büyük bir şans. Ligi iyi tanıyor ve anormal çalışkan. Prensiplerinden taviz vermeyen tecrübeli ve başarılı bir teknik direktör" dedi.

TRANSFER KONUSU
Transferlerin hasıl yapıldığını aktaran Çebi, "Scout ekibi her bölge için araştırmasını yapıyor. Gökhan Keskin, Fikret hocamız var. Onların izlediği isimler var. Bu isimler, Fikret Orman'a liste halinde veriliyor. Hocanın isimleri alınıyor. Hocamız istediği tarz oyuncu araştırılıyor. Daha sonra oyuncunun maliyetine bakılıyor ve Fikret Orman'ın kulüplerle görüşmesi başlıyor. Hukuki ve ekonomik tarafında biz yardımcı oluyoruz." ifadelerini kullandı.

"BAŞKAN REKLAM İÇİN İÇİN GELİYORSA YANDI GÜLÜM KETEN HELVA"
Paralı başkanın kulübün başını belaya sokacağını savunan Ahmet Nur Çebi, "80-90 milyon euro civarında bütçemiz var. Bu değerleri bir yönetici ne kadar taşır. Paralı biri gidince yine paralı birini bulmanız lazım. Futboldan anlamıyorsa ve sadece kendi PR için geliyorsa yandı gülüm keten helva. Parası olan değil, sosyal çevresi olan, sabırlı olan, kulübü canı gönülden seven bir yönetici profili lazım" sözleriyle ideal başkan profilini çizdi.
Diğer Fubol Haberleri