Portolu Vincent Aboubakar’dan Beşiktaş taraftarına üçlü
Beşiktaş, Porto ile 1-1 berabere kalarak grup liderliğini garantilerken Porto forması giyen Vincent Aboubakar’ın karşılaşma sonrası eski takımı...
Bu haberi paylaş

Beşiktaş, Porto ile 1-1 berabere kalarak grup liderliğini garantilerken Porto forması giyen Vincent Aboubakar’ın karşılaşma sonrası eski takımı Beşiktaş’ın taraftarlarına üçlü çektirmesi dikkati çekti.

Porto karşısında aldığı 1-1’lik beraberlikle grubu lider tamamlamayı garantileyen Beşiktaş’ta maç sonunda üst tura çıkmanın sevinci yaşandı. Tribünleri dolduran taraftarlar bütün takımı ve Teknik Direktör Şenol Güneş’i tribüne davet ederken, gelenekselleşen maç sonu 3’lüsü yine yapıldı. Ancak bu kez futbol sahalarında ender görülen bir durum yaşandı ve maç sonu 3’lüsünü rakip takım oyuncusu yaptırdı.

Taraftarlar eski golcüleri Vincent Aboubakar’ı bağırlarına bastı

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Porto’nun yıldız golcüsü Aboubakar, siyah-beyazlı tribünlere 3’lü çektiren isim oldu. Aboubakar, Beşiktaş tribünlerine 3’lü çektirirken, siyah-beyazlı taraftarlar, eski golcülerini bağırlarına bastı ve Aboubakar’a uzun süre tezahürat yaptı.

İlk maçta Beşiktaş soyunma odasına gitmesi tepki görmüştü

Öte yandan Aboubakar, Porto ile oynanan ilk karşılaşmayı kazanan Beşiktaş’ın soyunma odasına gitmiş ve siyah-beyazlı oyuncuların kutlamalarına katılmasıyla kendi camiasından tepki görmüştü.

Diğer Fubol Haberleri