Ricardo Quaresma: Başarı sadece bana ait değil
Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, son iki yılda elde edilen başarının sadece kendisine ait olmadığını söyledi.
Bu haberi paylaş

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, son iki yılda elde edilen başarının sadece kendisine ait olmadığını söyledi. UEFA.com Siyah-beyazlı takımın yıldız futbolcusu ile özel bir röportaj yaptı.

UEFA, Portekizli yıldız ile yaptığı özel mülakatın başlığına ‘Bireysel yıldızdan takım oyuncusuna’ atarken Quaresma’nın Beşiktaş forması altında geçirdiği değişime dikkat çekti.

Ricardo Quaresma’dan Şenol Güneş’e övgü

Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon oynanan 5 maç sonunda elde edilen 3 galibiyet ve iki beraberlik sonrasında 5. maçlar sonrasında gruptan çıkmalarından da bahseden Quaresma, elde edilen başarının altında takımın geçen yıllarda kazandığı tecrübenin etkili olduğunu ifade etti. Teknik Direktör Şenol Güneş’ten övgüyle bahseden Portekizli futbolcu, Güneş hakkında şunları söyledi: “Çok deneyimli ve zeki bir teknik adam. Sahada bizden ne istediğini açık bir şekilde ifade ediyor ve Beşiktaş’ta müthiş bir işe imza atıyor.”

Beşiktaş’ın son yıllarda kazandığı başarıların sadece kendisine ait olmadığını ifade eden tecrübeli futbolcu, “Takıma en iyi katkıyı sağlamaya çalışıyorum. Onlar da benim için aynısını yapıyor. Önemli maçların sonucunu hiç bir oyuncu kendi başına tayin edemez” diye konuştu

Diğer Fubol Haberleri