Şenol Güneş: Rakip değil sanki biz 10 kişi kaldık
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, rakiplerinin eksik kaldığı andan itibaren oyun içinde bireysel ve yavaş oynayarak rakibin oyun tarzı anlayışına yardımcı olduklarını söyledi.
Bu haberi paylaş

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, rakiplerinin eksik kaldığı andan itibaren oyun içinde bireysel ve yavaş oynayarak rakibin oyun tarzı anlayışına yardımcı olduklarını söyledi. Siyah-beyazlı takımın deplasmanda Kayserispor ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından Süper Lig’in yayıncı kuruluşuna açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş: Biz bu tip oyunlara alışık değiliz

İkinci yarı rakiplerinin eksik kaldığı anlarda sanki kendilerinin eksik kalmış gibi oynadıklarını ifade eden başarılı teknik adam, “İkinci yarıda 10 kişi kaldıktan sonra, sanki biz 10 kişi kalmışız gibi tempo düşüklüğü oldu. Pas yüzdemiz düştü, iyi ortalar gelmedi. Bireysel oynadık, yavaş oynadık. Bu da rakibin 1-1’e razı oyun anlayışına yardımcı oldu” dedi. İkinci yarı sahada yavaş oynadıklarını ve pozisyon bulmakta zorlandıklarını dile getiren Güneş, sözlerini şöyle tamamladı:  “Biz bu tarz oyunlara alışık değiliz. Rakibin oyunu bozmaya çalışması, oyunun soğuması ve maçın çok durması. Ancak buralarda bizim de hızlı davranmamız gerekiyor. O da bizim eksikliğimiz.”

Diğer Fubol Haberleri