Şenol Güneş'ten sert açıklama
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bayern Münih mağlubiyeti sonrası düzenlediği basın toplantısında sert açıklamalarda bulundu.
Bu haberi paylaş
Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş kendisi ve takımı hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi. Şenol Güneş'in açıklamalarından satır başları;

- "Bayern Münih'le oynadığımız ilk maç bizim için hayal kırıklığı oldu. Hiç şansımızın olmadığını söyleyebiliriz. Umutlarımızı buraya taşımak isterdik. Farklı kaybetik ama ülkemizi başından bu yana iyi temsil ettik."

-"Bu yenilgi için herkesten özür dileriz. Oynadığımız futbolla beklentileri büyüttüğümüzü biliyoruz. Şikayet etmeden, bahane üretmeden, doğru işler yaparak bugünlere geldik. Nasıl geldiğimizi herkes iyi biliyor."

-"Ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde biz hep sahada kaldık. Biz sahanın içindeyken bizi yıpratanların kendi insanımız olmasından üzülüyoruz."

-"Benim korkum yok. Ama benim üzerimden kendi korkularını yaratmaya çalışanları Allah'a havale ediyorum."

-"Biz dünyanın en iyi takımı değiliz ama en iyi takımı olmaya çalışıyoruz. İşimizi hep severek yaptık. Kimseyi korkutmak, sindirmek gibi bir anlayışımız asla olmadı."??

- "Zaten maç kötüydü, Caner de bocalıyordu. Çıkarken kendisinin iyi olduğunu düşünüyordu. Ben de tartışmanın gereksiz olduğunu söyledim. Ben ona bir ceza vermeyeceğim."

-"Caner konuşurken elini kaldırdıysa doğru değil. Elini kaldırdı diye 3 maç ceza alabilir. Federasyon 6 maç da verebilir. Kirli ağızla konuşmaya ceza vermiyorlar ama buna verebilirler. Ben Caner'e ceza vermeyeceğim."

-"Bir süre stoperde Medel'i denedim. Takımla uzun süre çalışmadığı için ikinci yarı ya da maç sonuna doğru alırım diye düşünmüştüm. Robben girince gidişata göre sonra Tosic'i aldık."

-"Biz Bayern Münih'i o gün iyi oynayıp yenseydik bile onlardan iyi değiliz. Ben bunu her fırsatta söylüyorum."

-"Fenerbahçe derbisine de diğer maçlara çıktığımız gibi çıkacağız. Tabii ki büyük bir maç, bir derbi. Kazanmak istiyoruz. Talisca ve Pepe dışında Gökhan'ın ve Vida'nın sakatlık durumları var, onların durumlarına bakacağız."
Diğer Fubol Haberleri