Tolgay Arslan’ın yeni sözleşmesinin detayları
Beşiktaş’ta Şampiyonlar Ligi’nde salı gecesi Porto ile oynanan karşılaşmanın bitiminde Siyah-beyazlı takımla sözleşmesini 5 yıl uzattığını....
Bu haberi paylaş

Beşiktaş’ta Şampiyonlar Ligi’nde salı gecesi Porto ile oynanan karşılaşmanın bitiminde Siyah-beyazlı takımla sözleşmesini 5 yıl uzattığını açıklayan Tolgay Arslan’ın yeni sözleşmesinin şartları ortaya çıktı. Uzun süredir birçok takımın transfer listesindeki yıldız oyuncu, Porto maçının ardından taraftarlara müjdeli haberi şu sözlerle açıklamıştı: “Beşiktaş ile sözleşmeyi 5 yıllık uzattım. Burada ne kadar mutlu olduğumu herkes biliyor. İnşallah böyle devam eder”

Maaşına zam yapıldı

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre ilk etapta Siyah-beyazlı kulüpten yıllık 1 milyon 550 bin Euro alan yıldız oyuncunun maaşı 2.5 milyon Euro’ya çıkarıldı. Bununla birlikte sözleşmeye ’10 milyon Euro’ya serbest kalır” maddesi eklendi.

Tolgay Arslan: Real Madrid ile eşleşmek isteriz

Öte yandan Porto maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş’ın yıldızı bir üst turda Real Madrid ile eşleşmek istediklerini belirterek, “Büyük takımlar gelecek. Real Madrid güzel olur. Onlar da bizim taraftarımızı ve stadımızı görsün. Çok güzel maç olur, bu camia artık öyle bir rakibi hak ediyor.” şeklinde konuşmuştu.

Diğer Fubol Haberleri