Ufuk Sarıca: Maçı tecrübemizle kazandık
Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, maçın genelinde üstün olmalarına rağmen bir ara sıkıntıya girdiklerini fakat tecrübeleri ile maçı kazandıklarını söyledi.
Bu haberi paylaş

Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Ufuk Sarıca, maçın genelinde üstün olmalarına rağmen bir ara sıkıntıya girdiklerini fakat tecrübeleri ile maçı kazandıklarını söyledi. Siyah-beyazlı takım, ligdeki 8. galibiyetini deplasmanda Gaziantep Basketbol’u 69-62 mağlup etti.

Ufuk Sarıca: Bazı oyuncularımızın maça yeterli özen göstermediklerini gördüm

İyi bir avantajla devre arasına girdiklerini ifade eden Sarıca, şunları kaydetti: “İkinci yarı rakibimize verdiğimiz ibreyi sonlara doğru yakaladık. Tecrübemizle maçı kazanmayı başardık. Burada bazı oyuncularımızın maça yeterli özeni göstermediklerini gördüm. Bunu yapmamamız gerekiyor. Her zaman sahada en iyisini vermek durumunda olduğumuzu oyuncularıma tekrar ifade ettim. Sonuç olarak 10 gün içerisinden 4 maç oynadık ve arka arkaya kazandık. Toplamda 12 maçı arka arkaya kazanıyoruz. Bu önemli değer bizim için. Yolumuza devam edeceğiz. Hafta içi Avrupa’da yapacağımız maça konsantrasyon sağlayacağız.”

Diğer Basketbol Haberleri